Przejdź do treści
slajder1
Slider4
Slider9
Slider12
Slider13
1
2
7
4
8
Przejdź do stopki

Trening z Kamilem Lamczykiem

Trening z Kamilem Lamczykiem

Treść

11.03.2024 r. uczniowie klasy 5 i 6 wzięli udział w treningu ogólnorozwojowym z trenerem Kamilem Lamczykiem - w Klubie Sportowy AK Champion w Głogowie Małopolskim. W ramach współpracy z Klubem Sportów Walki AK Champion w Głogowie Małopolskim (os. Rogoźnica) zorganizowane zostały zajęcia BoksKids.

Zajęcia, nieodpłatnie, poprowadził założyciel klubu oraz trener Kamil Lamczyk - utytułowany zawodnik, który ma na koncie ponad 100 walk w boksie olimpijskim oraz ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i dziećmi i młodzieżą. Trener Kamil Lamczyk m.in. zdobył: 3 razy Gwardyjskiego Mistrza Polski, wygrał międzynarodową ligę Bokserską w Słowacji, zdobył Złotą Rękawicę Krakowa, Mistrzostwo Polski w Kickboxingu, Puchar Polski w Kickboxingu, wygrywał wiele turniejów międzynarodowych oraz meczów bokserskich. Walczył na takich galach jak Babilon, CarpathianWarrior, KnockOut Promotions.

Zajęcia dla naszych uczniów miały charakter ogólnorozwojowy i wspierający fizyczny obszar rozwoju dziecka, a odbyły się w ramach realizacji jednego z priorytetów polityki oświatowej państwa w zakresie zachęcania i wspierania uczniów do rozwijania ich aktywności fizycznej.

Serdecznie dziękujemy trenerowi Kamilowi za zaproszenie oraz ciekawe i profesjonalne zajęcia dla uczniów.

GALERIA

140443