Gminne zawody w grach i zabawach dla najmłodszych

20 kwietnia 2024 r. odbyły się gminne zawody w grach i zabawach dla klas 1-3. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Drzał Przemysław, Filip Franciszek, Gąsiorowski Bartosz, Michalska Julia, Pukała Michalina, Sieracki Maksymilian, Jabłoński Adrian, Kubek Emilia, Przywara Maja, Romanik Ewa.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać kilka konkurencji biegowych na przykład z przekładaniem szarfy, przekazywaniem pałeczki plantowej i zamianie piłek. Oprócz konkurencji biegowych skakano jeszcze w dal z miejsca, rzucano piłeczką palantową do worka trzymanego przez opiekuna i strzelano rzuty karne na bramkę. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze zajmując ostatecznie trzecie miejsce w stawce pięciu zespołów.
Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz doping w czasie zawodów.