Słodki kiermasz pierwszoklasistów

21 maja br. odbyła się kolejna odsłona cieszącej się dużą popularnością szkolnej inicjatywy - kiermaszu słodkości, którego gospodarzami byli tym razem uczniowie klasy I. Zaangażowanie, kreatywność i cukierniczy talent uczniów i ich Rodziców przerosły najśmielsze oczekiwania.

Dziękujemy naszym Pierwszoklasistom, którzy chyba poczuli już smykałkę do handlu i ze sprzedażą radzili sobie doskonale, zaś w szczególności ich Rodzicom, którzy wsparli naszą akcję, poświęcając swój cenny czas i przygotowując na tę okazję wspaniałe słodkości i rękodzieła.