Sukcesy w konkursie recytatorskim!

W dniu 20 maja 2024 r. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Niektórzy lubią poezję…” organizowany przez Zespół Szkół  w Przewrotnem, przeznaczony dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Tym razem młodzi recytatorzy prezentowali utwory, których myśl przewodnią stanowił cytat z piosenki Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory „Rodzina, ach, rodzina”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy zostali wyłonieni podczas eliminacji szkolnych Konkursu: Emilia Rusin, Nikola Mach i Jan Pliś.

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów:

- Emilia Rusin, uczennica klasy VI - I miejsce

- Jan Pliś, uczeń  klasy V - III miejsce

Cieszymy się tym bardziej, że poziom prezentowanych recytacji był bardzo wysoki.

Serdecznie gratulujemy Jasiowi, Emilce oraz Nikoli, którzy wspaniale reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Recytatorskim i życzymy im dalszych sukcesów.