Spotkanie integracyjne klasy 4

29 maja 2024 r. Rodzice uczniów z klasy IV wraz z wychowawcą zorganizowali na przyszkolnym terenie zielonym rodzinny piknik. Organizatorzy zadbali o świetnie wypieczone na ruszcie kiełbaski, napoje oraz słodkie przekąski. Dzieci mogły korzystać z placu zabaw, a także przygotowanych boisk do zbijaka, siatkówki, piłki nożnej.

W środę przed długim weekendem uczniowie klasy IV wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem zgromadzili się na szkolnym boisku, aby jeszcze bardziej się zintegrować podczas wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu, przy ognisku i ulubionej muzyce.

Dzieci przez większość czasu grały w piłkę nożną lub bawiły się w berka na przyszkolnym placu zabaw, natomiast Rodzice postawili na rozgrywki w siatkówkę.

Impreza trwała do późnych godzin nocnych, a wszyscy bawili się w najlepsze!