I miejsce w "sportach nieoczywistych"!

I miejsce w

W środę 5 czerwca 2024 r. uczniowie klasy IV oraz troje uczniów z klasy V pod opieką p. Michała Lubeckiego i p. Jolanty Szczepańskiej-Miękisz wzięli udział w II Gminnym Turnieju Sportów Nieoczywistych organizowanym przez Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej. W zawodach uczestniczyło 5 szkół.

Naszą szkołę reprezentowali: Milena Dworak, Nikola Mach, Wiktor Skoczylas, Maksymilian Terpin i Kacper Tomaka z klasy IV, a także Maja Michalska, Miłosz Mazur i Jaś Pliś z klasy V. Przed rozgrywkami cały zespół przeprowadził dokładną rozgrzewkę.

Rywalizacja była zacięta, a wymyślone przez organizatorów „sporty nieoczywiste” były bardzo ciekawe. Zawodnicy mieli m.in. ślizgać się szczupakiem na materacu, przełożyć w kółku hula-hop, jak najszybciej odbijać przed sobą balon czy przenieść lotkę na rakietce tak, aby z niej nie spadła.

Czwartoklasiści przy każdej konkurencji mocno dopingowali swoje koleżanki i kolegów.

W ostatecznym rozrachunku nasza drużyna odniosła zwycięstwo i zajęła I miejsce!

Serdecznie dziękujemy uczniom na trybunach za ogromny doping, a naszej drużynie gratulujemy szybkości, zręczności, dobrej taktyki i wzorowej komunikacji drużynowej!