Dzień Dziecka :)

4 czerwca 2024 r. odbył się szkolny Dzień Dziecka. Niestety planowane na ten dzień zajęcia sportowe na zewnątrz, z uwagi na deszczową aurę, nie odbyły się - jednak uczniowie miło spędzili czas dzięki zorganizowanym przez nauczycieli i Radę Rodziców atrakcjom.

Były wspólne seanse filmowe, zabawy i gry integracyjne, tańce i rozgrywki. Rada Rodziców zadbała o aprowizację w postaci wody, wafelków i przygotowywanego na bieżąco i świeżo popcornu - przyjętego przez dzieci z ogromnym entuzjazmem.

Uczniów, z okazji ich święta, odwiedziła też niezawodna jak co roku pani sołtys - Anna Oczoś, z ogromnym koszem cukierków. Serdecznie dziękujemy za pamięć i słodkości.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności paniom: Iwonie Dworak, Karolinie Rząsie, Agnieszce Trybus - za pomoc w organizacji szkolnego Dnia Dziecka i poświęcony czas.