Występy na Dniach Głogowa Młp.

Na odbywających się corocznie Dniach Głogowa Małopolskiego nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. 16 czerwca br. na scenie zaprezentował się zespół instrumentalny, który swoim występem tanecznym pokazał, jak można połączyć naukę z tańcem wyrażając przy tym swoją ekspresję.

Kwartet instrumentalny w składzie: Jakub Tomaka - klarnet, Szymon Romanik - klarnet, Magdalena Romanik - flet poprzeczny i Jan Pliś - instrument klawiszowy - wykonał opracowanie znanego tematu z muzyki klasycznej "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki F. Lehara zatytułowanej "Wesoła wdówka".

Julia Przywara polubiła scenę w Głogowie Młp. i stając na niej ponownie zaprezentowała utwór "Billionaire".

Jakub Tomaka zaś zaskoczył publiczność swoim talentem muzycznym, wykonując solo utwór pt. "YMCA".

Gratulujemy uczniom wspaniałego występu!