Pożegnanie klasy 8

W dniu 19 czerwca  o godzinie 17.00 w Domu Ludowym w Rudnej Małej uczniowie klasy ósmej na uroczystej akademii pożegnali się ze szkołą i stali się absolwentami Szkoły Podstawowej w Rudnej Małej. W pierwszej części uroczystości po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu ciepłe i wzruszające słowa do uczniów i ich rodziców skierowała Pani Dyrektor.

Następnie klasa ósma przekazała sztandar szkoły uczniom klasy VII. Po przekazaniu sztandaru uczniowie klasy ósmej przystąpili do ślubowania. W drugiej części programu ósmoklasiści podziękowali swoim nauczycielom i z humorem  zdali egzamin ukończenia szkoły. Następnie swoje trzy grosze dorzuciła klasa VII, która przyznała ósmoklasistom medale i oznaki za nieoczywiste osiągnięcia.

W trakcie uroczystości uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Miano absolwenta Szkoły Podstawowej w Rudnej Małej i potwierdzający ten fakt dyplom otrzymali: Sandra Skała, Gabriela Sarna, Filip Grodecki, Jakub Dziadosz, Oleksij Sierhieiev, Wilhelm Trześniowski, Nazar Babak.

Po uroczystościach niezawodni rodzice zaprosili na słodki poczęstunek.