Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek 21 czerwca 2024 r. uczniowie usłyszeli, iż rok szkolny 2023/2024 został zamknięty i rozpoczynają się wakacje. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 8.00 mszą święta w Kościele Parafialnym w Rudnej Wielkiej, a po mszy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pani dyrektor zebrali się do Domu Ludowym w Rudnej Małej.

W obecności Wiceburmistrza Głogowa Małopolskiego – Pana Mirosława Osetka – Pani Dyrektor dokonała wręczenia nagród uczniom naszej szkoły, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 oraz zasłużyli się w sposób szczególny w życiu szkoły.

Pani dyrektor gratulowała i dziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom za owocny rok pracy. Ten rok szkolny był pełen trudnych wyzwań, a także małych i dużych sukcesów zarówno uczniów jak i nauczycieli.

W sposób szczególny Pani Dyrektor Małgorzata Gorczyca podziękowała rodzicom oraz Radzie Rodziców za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które przyczyniły się do realizacji planów i zamierzeń organizacyjnych.

W trakcie uroczystości głos zabrał również Pan Mirosław Osetek, który serdecznie gratulował wszystkim promocji do następnej klasy, wysokich osiągnięć szkolnych, a także życzył udanych i bezpiecznych wakacji.

Ostatnim punktem uroczystości był taneczny występ uczniów klasy pierwszej do piosenki pt. "Witajcie w naszej bajce". Po uroczystym zakończeniu uczniowie udali się do swoich wychowawców po odbiór świadectw i ostatnie w tym roku szkolnym pamiątkowe zdjęcie.

Zamiast do widzenia, uczniowie usłyszeli cudownych wakacji :)