Rozpoczęcie roku szkolnego - informacje

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w dniu 2.09.2024 r. Program uroczystości:

8:00 uroczysta Msza Święta w Kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rudnej Wielkiej

9:15 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w strojach galowych w sali Domu Ludowego w Rudnej Małej

9: 45 Spotkanie wychowawców klas z uczniami w sali Domu Ludowego w Rudnej Małej

Klasy 1- 3 oraz przedszkolaki zapraszamy obowiązkowo wraz z rodzicami.

Uczniowie klas 1-3 otrzymają w tym dniu podręczniki i materiały szkolne. Prosimy, by rodzice zabrali ze sobą na ten cel odpowiednią torbę/plecak do zapakowania i przewiezienia.

Uczniowie klas 4-8 podręczniki i materiały szkolne otrzymają w dniu 3 września w szkole.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego kursy autobusów będą realizowane w godzinach jak poniżej, wg trasy zgodnej z trasą autobusu szkolnego w roku szkolnym.

Kursy autobusów

RANO - PRZYWÓZ:

9.00 – przystanek Lipie Przedszkole, w kierunku Rogoźnica, Rudna Mała

9.15 – przyjazd przystanek Domu Ludowego w Rudnej Małej

PO UROCZYSTOŚCI - ODWÓZ:

10.30 – wyjazd Dom Ludowy w Rudnej Małej - w kierunku Rudna Mała, Rogoźnica, Lipie

10.45 – przyjazd przystanek Lipie Przedszkole

Prosimy o przypomnienie uczniom, którzy poruszają się autobusem o zasadach zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.