Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W poniedziałek 2 września 2023 r. odbyło się  rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Cała uroczystość miała miejsce w Domu Ludowym w Rudnej Małej. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego, tradycyjnie odśpiewano hymn państwowy.

Następnie głos zabrała pani dyrektor, Małgorzata Gorczyca, która przywitała wszystkich zebranych uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. Pani dyrektor w swoim przemówieniu życzyła wszystkim uczniom samych pozytywnych ocen i dobrych relacji w nadchodzącym roku szkolnym. Wspomniała również o trwającej budowie hali sportowej i związanymi z tym zasadami bezpieczeństwa. Po przemówieniu wszystkie klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, a najmłodsi uczniowie odebrali już nowe podręczniki.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim wielu sukcesów.