Przejdź do treści
slajder1
Slider4
Slider9
Slider12
Slider13
1
2
7
4
8
Przejdź do stopki

Osiągnięcia

Treść

ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Klasowy Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”:

I miejsce - Mikołaj Gąsiorowski
II miejsce – Natalia Kmiecik, Emilia Ryndak, Wiktor Skoczylas
III miejsce – Milena Dworak, Oliwier Kawalec, Michał Kosidlak, Maria Kubek

Powiatowy Konkurs Recytatorski pod hasłem „Niektórzy lubią poezję…”:

III miejsce - Jan Pliś
wyróżnienie - Emilia Rusin

Szkolny Konkurs Matematyczny pod hasłem „Matematyka jest wszędzie”:

I miejsce - Filip Grodecki
II miejsce - Anna Rusin
II miejsce - Emilia Rusin
III miejsce - Kacper Zamorski
III miejsce - Michał Trybus
III miejsce - Miłosz Mazur

Szkolny Konkurs "Bezpieczny Internet - działajmy razem":

I miejsce - Jan Pliś
II miejsce - Maksymilian Terpin, Filip Grodecki
III miejsce - Antonina Grodecka, Maria Kubek

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej chłopców:

II miejsce - Maksymilian Kłeczek, Kacper Zamorski, Bartłomiej Romanik, Michał Trybus, Oskar Waliłko, Maksymilian Pszonka, Jakub Tomaka i Wojciech Lech

Powiatowy Konkurs Polonistyczny pod hasłem "Człowiek człowiekowi...":

I miejsce – Tomasz Terpin
III miejsce – Jakub Tomaka
wyróżnienie – Róża  Michalska

Powiatowy Konkurs „Ortograficzny Omnibus 2022”:

III miejsce  -  Jakub Tomaka
Wyróżnienie – Emilia Rusin

Wojewódzki Konkurs Literacki „List do Świętego Mikołaja”:

Wyróżnienie – Emilia Rusin

Szkolny Konkurs Recytatorski ph. "Świąteczny czas":

I miejsce - Maksymilian Olszowy
II miejsce - Emilia Rusin i Magdalena Romanik
III miejsce - Katarzyna Makowska i Maria Kubek

Szkolny Konkurs ph. "Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy":

I miejsce - Maksymilian Olszowy, Kacper Zamorski
II miejsce - Diana Bachórz, Maja Rząsa
III miejsce - Ewa Romanik

Klasowym Konkursie Recytatorskim pt. "Czekamy na święta":

I miejsce - Michalina Pukała
II miejsce - Julia Michalska i Emilia Kula

Szkolny Konkurs "Tajemnice Mundialu":

I miejsce - Maksymilian Kłeczek
II miejsce - Filip  Grodecki i Maksymilian Pszonka
III miejsce - Wilhelm Trześniowski

XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”:

Kategoria II „Święty Hubert – niebiański ambasador lasu”
II miejsce - Diana Bachórz

Kategoria III „Pani i pan – dymorfizm w świecie przyrody”
I miejsce - Emilia Rusin
I miejsce - Anna Rusin

Szkolny konkurs ph. „Sleeveface – z książką mi do twarzy”:

I miejsce - Bartłomiej Romanik
II miejsce - Magdalena Romanik, Szymon Romanik
III miejsce - Ewa Romanik

STYPENDIA BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO:

Anna Rusin - klasa VIII
Patrycja Golonka - klasa VIII
Filip Grodecki - klasa VII
Jakub Tomaka - klasa VI
Emilia Rusin - klasa V

Szkolny Konkurs "Mistrz Tabliczki Mnożenia":

kl. IV - Maja Michalska
kl. V - Emilia Rusin
kl. VI - Jakub Tomaka - I miejsce
kl. VII - Filip Grodecki
kl. VIII - Patrycja Golonka

XVIII Międzyszkolny Konkurs o tematyce religijnej ph. "Różaniec":

Kategoria I:
I miejsce - Amelia Piczak, Milena Piczak
II miejsce - Zofia Kasprzyk, Zuzanna Rząsa

Kategoria II:
I miejsce - Antonina Grodecka
II miejsce - Stanisław Pliś
III miejsce - Katarzyna Makowska, Michalina Pukała

Kategoria III:
I miejsce - Emilia Rusin
II miejsce - Szymon Romanik, Jan Pliś
III miejsce - Wiktor Ślęzak

Kategoria IV:
I miejsce - Anna Rusin, Patrycja Golonka
II miejsce - Filip Grodecki

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

 

Gminny Konkurs Geograficzno-Matematycznym „Pomysł na wycieczkę z uwzględnieniem parku narodowego”:

II miejsce - Filip Grodecki
wyróżnienie - Mateusz Drozd

Gminny Konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia":

I miejsce - Jan Pliś
II miejsce - Maja Michalska
II miejsce - Emilia Rusin

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego 'Sing us a song':

III miejsce - Klara Ciebiera

Gminno-Parafialny Konkurs Papieski "Św. Jan Paweł II - Patron Rodziny":

I miejsce - Nikola Mach
I miejsce - Klara Ciebiera
III miejsce - Ewa Romanik
III miejsce - Gabriela Raś
III miejsce - Emilia Styka

Szkolny turniej w układaniu kostki Rubika na czas:

I miejsce - Jakub Tomaka
II miejsce - Oskar Waliłko
III miejsce - Filip Grodecki

Konkurs Recytatorski "Niektórzy lubią poezję...":

I miejsce - Emilia Rusin

Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym:

II miejsce - Maksymilian Kłeczek, Bartłomiej Romanik, Kacper Zamorski, Maksymilian Olszowy, Michał Trybus

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Wiosna w przyrodzie":

wyróżnienie - Zuzanna Rząsa

Szkolny Konkurs "Palma wielkanocna":

I miejsce - Emilia Kubek, Filip Grodecki
II miejsce - Antonina Grodecka, Kacper Zamorski
III miejsce - Jan Pliś, Oskar Waliłko, Jan Łyszczarz

Rodzinny Konkurs na "Najpiękniejszy stroik wielkanocny":

W kategorii klas 0-III:
I miejsce - Gabriela Chmaj, Antonina Grodecka
II miejsce - Aleksandra Biały, Karolina Trybus
III miejsce - Ewa Romanik

W kategorii klas IV-VIII:
I miejsce - Kacper Zamorski
II miejsce - Filip Grodecki
III miejsce - Lena Widuchowska
Wyróżnienia - Oskar Waliłko, Zuzanna Rząsa, Michał Materna, Maja Rząsa, Emilia Szopiak, Michał Trybus, Maja Sieracka, Jan Terpin

"Mistrz Ortografii":

Lena Widuchowska, Inez Jamróz, Jakub Tomaka, Filip Grodecki, Patrycja Golonka, Natalia Łyżniak

Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego 'Masters of English 2022' w klasie III:

I miejsce - Jan Pliś
II miejsce - Izabela Kłeczek
III miejsce - Magdalena Romanik

Klasowy Konkurs Polonistyczny "Wiosenne potyczki" w klasie II:

I miejsce - Gabriela Raś
II miejsce - Milena Dworak / Maria Kubek
III miejsce - Antonina Grodecka / Natalia Kmiecik / Mikołaj Gąsiorowski

Klasowy Konkurs "Państwa, miasta..." w klasie V:

I miejsce - Emilia Styka
II miejsce - Jakub Tomaka
III miejsce - Maksymilian Pszonka

Szkolny Konkurs "Mistrz matematyki w klasie III":

I miejsce - Jan Pliś
II miejsce - Paweł Kmiecik
III miejsce - Adam Jeż
IV miejsce - Karol Wróblewski
V miejsce - Lena Czyż

Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „Jan Kochanowski – wierszem i prozą”:

I miejsce - Patrycja Golonka / Emilia Rusin
II miejsce - Maja Sieracka
III miejsce - Maksymilian Olszowy

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej pt. "Biblia i przypowieści biblijne":

XIV miejsce - Jan Pliś
XXIII miejsce - Szymon Romanik
XXXIV miejsce - Filip Grodecki

Powiatowy Konkurs Polonistyczny "Dajmy się ponieść fantazji":

I miejsce - Tomasz Terpin

Rejonowy Konkurs "Ortograficzny Omnibus":

wyróżnienie - Jakub Tomaka

Wojewódzki Konkurs Literacki "List do Świętego Mikołaja":

III miejsce - Emilia Rusin
wyróżnienie - Filip Grodecki

Szkolny Konkurs "Stroik bożonarodzeniowy":

Kategoria kl. 0-3:
I miejsce - Weronika Knapik, Gabriela Chmaj, Patryk Chmaj
II miejsce - Diana Bachórz, Michał Materna, Jakub Reguła
III miejsce - Stanisław Plis, Jan Łyszczarz, Szymon Romanik

Kategoria kl. 4-8:
I miejsce - Kacper Knapik, Lena Widuchowska
II miejsce - Maksymilian Kłeczek, Kacper Zamorski, Bartłomiej Kloc
III miejsce - Emilia Szafran, Filip Grodecki, Michał Trybus, Bartłomiej Romanik

Gminny Konkurs Recytatorski ph. "Niektórzy lubią poezję...":

III miejsce - Patrycja Golonka

XVIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z PIOSENKĄ PRZEZ EUROPĘ":

II miejsce - Klara Ciebiera

XVIII Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży  „ŚWIĘTY HUBERT WZOREM WSPÓŁCZESNEGO EKOLOGA”:

II miejsce – Emilia Rusin

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI PH. „WIERSZE MOJEGO DZIECIŃSTWA”:

I miejsce – Nikola Mach, Maksymilian Terpin
II miejsce – Katarzyna Makowska, Szymon Romanik
III miejsce – Aleksandra Biały

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PH. „ILUSTRACJA DO MOJEJ ULUBIONEJ BAŚNI LUB LEGENDY”:

I miejsce – Diana Bachórz
II miejsce – Karolina Trybus
III miejsce – Nikola Mach

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O TEMATYCE RELIGIJNEJ PT. „RÓŻANIEC”:

Kategoria I:
I miejsce – Amelia Piczak
II miejsce – Julia Michalska, Bartłomiej Gąsiorowski

Kategoria II:
I miejsce – Maja Michalska, Antonina Grodecka
II miejsce – Gabriela Raś, Michał Materna, Szymon Romanik, Emilia Ryndak, Stanisław Pliś
III miejsce – Bartłomiej Romanik, Emilia Rusin, Jan Pliś, Katarzyna Makowska

Kategoria III:
I miejsce – Filip Grodecki
II miejsce – Patrycja Golonka

140401