Przejdź do treści
slajder1
Projekt Szkoła równych szans
Slider4
Slider9
Slider13
1
2
7
4
Przejdź do stopki

Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

Treść

3 czerwca 2026 r. uczniowie klasy IV przystąpili do praktycznego egzaminu na kartę rowerową.
Przed rozpoczęciem uczestnicy zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa oraz kryteriami oceniania. Następnie każdy zdający miał za zadanie pokonać wyznaczony tor przeszkód, który sprawdzał umiejętność bezpiecznego i pewnego poruszania się rowerem.

Podczas egzaminu oceniano między innymi prawidłowe ruszanie, hamowanie, utrzymywanie równowagi, wykonywanie skrętów oraz sygnalizowanie manewrów. Ważnym elementem było także przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie ostrożności.

Egzamin praktyczny był wartościowym doświadczeniem, które pomogło uczniom zdobyć pewność siebie i przygotować się do samodzielnego oraz odpowiedzialnego poruszania się w ruchu drogowym.

GALERIA

331606